Casa Poema - Guest House Elegante
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Poema - Guest House Elegante Alto Paraíso de Goiás με 3 υπνοδωμάτια έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 6 άτομα και προσφέρει πεζοπορία για να διαφοροποιήσει τον ελεύθερο χρόνο των επισκεπτών.
Η βίλα διαθέτει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, υπαίθρια τραπεζαρία για την άνεση των επισκεπτών. Οι επισκέπτες επίσης μπορούν να χρησιμοποιήσουν ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη για να μαγειρέψουν το γεύμα τους.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Πεζοπορία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Χώρος ενδυμασίας
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Poema - Guest House Elegante;
Οι πελάτες της η Casa Poema - Guest House Elegante μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Poema - Guest House Elegante;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Poema - Guest House Elegante θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε η Casa Poema - Guest House Elegante;
Ναι, η Casa Poema - Guest House Elegante σερβίρει ευρωπαϊκό πρωινό.